Acronis Data Loss Prevention (DLP)

Acronis DeviceLock DLP, kapsamlı uç nokta DLP (uç nokta veri kaybı önleme) sağlar ve bu bilgileri içeren işlemleri izlerken hassas verileri keşfeder ve korur.

İçeriden gelen tehditleri en aza indirin
Verilere erişmeye veya veri aktarmaya yönelik her türlü yetkisiz girişimi engelleyerek, hareketsiz hassas verileri keşfederek ve koruyarak çalışanların ihmali veya içeriden kötü niyetli kişiler nedeniyle veri sızıntısını önler.

Veri korumasına ilişkin görünürlük kazanın
Veri akışları ve kullanıcı davranışı üzerinde kapsamlı görünürlük için tek bir DLP (Acronis Data Loss Prevention) çözümüyle veri korumanın karmaşıklığını azaltabilir ve raporlama sürelerini kısaltabilirsiniz.

Süreç uyumluluğunu uygula
Veri kullanımını zorunlu kılarak ve kullanıcıların takip etmekten kaçınamayacakları politikaları yöneterek bilgi güvenliği risklerini azaltın ve BT güvenlik standartları ve düzenlemelerine uyabilirsiniz.

Veri kaybını en aza indirin ve veri koruma verimliliğini arttırın

1- Azaltılmış Karmaşıklık ile kolay yönetim
Bir DLP çözümünü yönetmekle ilgil zamandan ve güçlükten tasarruf edebilirsiniz. Acronis DeviceLock DLP, Active Directory (AD) aracılığıyla kolayca dağıtılabilir ve kuruluşunuzun gereksinimlerine göre çeşitli merkezi yönetim konsolları sunabilirsiniz.
• Merkezi yönetim
• Grup İlkesi ile yerel entegrasyon
• Kesintisiz güncellemeler ve yükseltmeler

2- Artan verimlilik

Veri koruma konusunda görünürlük kazanabilir ve yerleşik raporlama özelliklerinin yanı sıra son kullanıcı eylemlerinin ve veri akışlarının izlenmesiyle uyumluluğu artırabilirsiniz. Yalnızca ihtiyacınız olan işlevselliği satın alarak DLP siber güvenlik maliyetlerini kontrol edebilirsiniz.

• Kullanıcı etkinliği izleme ve günlük toplama
• Yerleşik günlük kaydı görüntüleyicileri ve raporlama araçları
• Toplam sahip olma maliyetini (TCO) kontrol etmek için modüler mimari

3- Gelişmiş veri kaybını önleme

İçeriden gelen tehditlerle ilgili riskleri en aza indirin. Yalnızca iş süreçleri için gerekli olan meşru işlemlere izin verin ve kullanıcıların atlayamayacağı zorunlu politikalarla yetkisiz etkinlikleri engelleyin.

• Yerel ve ağ kanallarındaki veri akışları üzerinde kontrol
• İçerik analizi ve filtreleme
• İzin verilen meşru eylemler ve süreçler üzerinde ayrıntılı kontrol

Modüler mimari ile maliyetleri kontrol edin
Acronis DeviceLock DLP kullanımdaki verileri, hareket halindeki verileri ve hareketsiz verileri korumak için lisanslama ile tamamlayıcı işlevsel bileşenler olarak hizmet veren farklı modüllerden oluşur.

Sizlerde bu hizmetten yararlanmak ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere info@yedeklerbuluta.com adresinden ulaşabilir, dilerseniz www.yedeklerbuluta.com adresimizde bulunan talep formunu doldurabilirsiniz.

Araç çubuğuna atla